המלצות

איזי יקר תודה על ההרצאה המעניינת והתורמת לצוות מערכות המידע של תדיראן. הרצאתך השתלבה באירוע לקראת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה. סיפורך האישי, התובנות והמסרים/העצות שלך לחיים משמעותיים ומעצימים, נגעו לעובדיי שהביעו התפעלות וסקרנות מדמותך. כל אחד מאיתנו לקח איתו תובנות מעצימות מההרצאה. מאחל לך עוד הרבה שנים טובות ובריאות, בהן תמשיך להפיץ את חוכמתך והאופטימיות הבלתי נגמרת שבך.
רולי ארד
סמנכ"ל מערכות מידע וטכנולוגיה תדיראן
"תודה מיוחדת לאדם מעורר השראה, דמות יוצאת דופן באישיותו ובסיפור חייו, איזי אדם שלא זוכים לפגוש בכל יום… היישר מהאלפיון העליון להגיע לפת לחם, ובחזרה לחיים. במהלך ההרצאה סיפר איזי את הסיפור המרתק שלו, התמודדויות כמנהל, כיזם והכי חשוב - כאדם. כשאיזי מתחיל לשיר ולרקוד, שמחת החיים שלו מנצחת הכל ומהווה את הדוגמא הכי מעוררת השראה לאיך עלינו להסתכל על החיים. בסופה של ההרצאה המרתקת, איזי סיכם עם רשימת מסקנות וטיפים ונשאר קרוב לשעה לשוחח עם חברי הקהילה שלנו ששאלו אותו אינסוף שאלות! איזי, אנחנו אסירי תודה על שבחרת להקדיש את הזמן לקהילה שלנו ולהנחיל את המסרים שלך לדור צעיר של יזמים ויזמיות. הייתה זו זכות גדולה עבורינו לארח אותך, למדנו ממך המון, החדרת בנו מוטיבציה וקיבלנו ממך פרספקטיבה שונה למאבקינו היומיומיים. למדנו המון וזו הייתה שעה מכוננת ומשמעותית עבורינו"..
שקד שקד עייש
מנהלת קהילת מומנטום
זכינו שאיזי יהיה חלק מצוות IT אצלינו בארגון ובמסגרת תכנית הרצאות פנימית שיצרנו, זכינו גם לראות ולשמוע אותו ואת סיפור חייו המרתק. בהרצאתו הוא משתף את הקהל בתחנות חייו, המורכבות לעיתים, ובתיבול מדויק של חן והומור הוא הגדיר עבורנו מחדש מהי "פרופורציה" ובעיקר – הוציא אותנו מוקסמים ומחויכים.
נעמה רז
Tower Semiconductor LTD
אי אפשר שלא להתאהב בך ולבקש להידבק במקצת משמחת החיים שלך. איזה חיים משמעותיים ומלאי התרחשויות, משמעות, עליות ומורדות היו לך וכמה עוד לפניך הייתי פשוט מרותק אליך ובמיוחד לזה שאתה לא מפסיק לחשוב ולייצר ולהביא ערך לעולם הזה זכיתי להכיר אותך ולהתאהב 🙂
משה חרלופסקי
מנכ"ל ומייסד
הי איזי, ברצוני להודות לך, להלל, לפאר ולרומם את הרצאתך הערב, בבית בורלא, בפניינו ובפני מועדון חרשים חיפה. למותר לציין שבעזרתך היה הערב משובח ביותר. על כן, אלפי תודות לך... !!! וברור שנמשיך לשמור על קשר מחוייך !
רחלי אורבך
מזכירת מועדון רוטרי נשר
איזי יזם פרויקט מיוחד שנותן ערך ללקוחות ולבעלי העסקים במקביל. איזי, אתה מרצה מחונן! התסריטאי הטוב ביותר לא יכול היה לכתוב את סיפור חייך העולה על כל דמיון. אתה ההגשמה של האמירה לעשות מלימון לימונדה, השראה לכולנו לבחור, לפעול ולדעת על מה לשים את הדגש בחיים. תודה על ההזדמנות להקשיב לך.
אסתי גרוסמן
עמידה מול קהל
האזנתי אתמול להרצאה של איזי רוזוב. הרצאה מרתקת, מלמדת ומרגשת. ממליץ עליה בחום הן לאירועים ארגוניים והן למפגשים חברתיים. נרשמתי להרצאה הבאה שלו!
ד"ר שי סולן
מומחה להשגת מטרות
איזי יקר, אני עדיין מרוגשת מהרצאתך. לראות אותך מדבר, מספר בהתלהבות בקלילות ,סיפור חיים כה מורכב ורב תהפוכות, כזה שנחשב לכל כך דרמתי, כאילו באמת הוא זוטות ,כפי שאתה אומר, ומדגיש את ה"אני מאמין " שלך בפאתוס, באמונה מלאה, מדגיש את הערכים שחשובים בעיניך באמת, ומנחיל זאת לנו, השומעים...ולא מותיר ספק בליבו של איש שאכן זה כך. איש של כנות ויושרה ( כמו שהעידה רחל סחייק) שנכחה והייתה בעבר, עובדת שלך. באיזו הערצה דיברה אליך... מרתק היה לראות ולשמוע אותך לאורך התקופות, תמיד איש של יוזמה ויצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסה, איש של עשייה והגשמת חלומות, ששום קיר לא עומד בפניו. הותרת אותנו speechless,אנשים לא רצו לעזוב בסוף ההרצאה, נצמדו לאנרגית החיים המדהימה שלך, רצו עוד להתחכך בשמחת החיים שלך. והשיר בסוף ...היה ממש לבכות.. עם חיוך שלא ירד מפנינו כל העת, כפי שהעידה אורית. אין ספק שאתה אחד ויחיד. זכינו.
שרי זומר
אימון ילדים נוער והורים
איזי ההרצאה שלך הייתה מעניינת, מצחיקה, ומלאת השראה! קיבלתי רוח גבית להמשיך בגיל 70 לעשות ולהתפתח ולמצוא את השלב הבא בעשייה שלי ! ממליצה להקשיב ולחוות את האהבה שלך לחיים !! תודה רבה
ליאוני בראל
Getting Ideas Across
איזי, אתה השראה!!! מאוד מאוד נהניתי מההרצאה. אתה מרצה בחסד עליון. אני מאמצת לעצמי כמה משפטים מההרצאה...לא אכתוב מה כדי לא ליצור ספוילר.....חברים/ות רוצו להרצאה....ולך איזי אני מאחלת שתמשיך בעשיה הנפלאה, תמשיך ללמוד דברים חדשים כי הגיל הוא רק מספר והכי חשוב תמשיך לחייך. שאפו!!!
Dalia Memia
איזי יקר, ההרצאה שלך היא מרתקת ומרגשת ואתה מעביר אותה בצורה נפלאה! ממליצה עליה בחום
תמר סצמסקי
מדברת צילום
איזי יקר, בכל הרצאה שלך אני מגלה עוד ועוד דברים עליך, על החוסן הנפשי המיוחד שלך, על נועם הליכותיך. תודה על הצד היפה של העולם שאתה מביא איתך. תודה על סיפורך המדהים. אתה מספר אותו בצורה שובת לב, מרשימה, מלאת השראה ורציתי רק לשמוע עוד ועוד.
תמי ליבנה
איזי רוזוב !!! הבוקר בשלובות בנימינה סיפור חייו המרתק של מי שהיה הבעלים של גיבור סברינה, יבואן BMW, מגזין הרכב אוטו נהג מירוצים🏎 ועוד ... איזי בהרצאתו המרתקת, המרגשת הוביל אותנו למסע בזמן, תוך שיתוף ושיקוף כנה ואמיתי והראה לנו משברים מה הם???⭐ התמודדות עם מציאות לא רצויה התמדה ונחישות. הרצאתו של איזי מיוחדת ויש בה מכל האלמנטים...⭐ לא אגלה הכל רק אוסיף שיש את שלובות לפני איזי ויש את שלובות אחרי... תודה לך איש יקר על ההירתמות🙏🏻 להנעים לנו את הבוקר וללמד אותנו פרופורציות מה הן. 💪🎯🏎
שרון כהן
רכזת שלובות סניף בנימינה
חובה לכל בן ובת אנוש לפגוש אותך! אתה לונה פארק של ענווה✨ קסם✨ רגש✨חכמה ושימחת חיים💕 תודה על הנתינה שלך.
ליאת גוטמן
שלובות בנימינה
שלום איזי ברצוני להודות לך בשמי ובשם הקבוצה על ההרצאה המרתקת ועל ספור החיים המעניין והמאתגר שסיפרת לנו בביקורת במועדון הגימלאים בגבעת אולגה יישר כוח למדנו ממך ש"אין ייאוש בעולם" כפי שאמר ר' נחמן סיפורך יכול לעודד ולחזק אנשים שלפעמים חושבים שאם נופלים אי אפשר לעלות שוב. יישר כוח והמון בריאות בברכה חמה
מלכה בר עד
רכזת גימלאים
הרצאה/אירוע מלהיבה ממש. אי אפשר לעמוד בפני הקסם , החום , חוש ההומור והמרץ של הילד שבתוכך . מתוך סיפור חייך אתה פורש לאט לאט את האני מאמין העסקי והאישי שלך ולגמרי ברור מהיכן מגיע האוטוריטה שלך באימון - לא מקורס תיאורטי אלא מחיים שלמים של התנסות והנהגה . הרצאה מומלצת ומלאת קסם - עם המון נתינה.
אלי צווייג
עו"ד ונוטריון להורשה חכמה ומקרקעין
" הרצאה שכולה עונג, שמחה והעצמה!! איזי רוזוב מזכיר לכולנו שיש לנו את היכולת לבחור איך יראו חיינו, גם כשהנסיבות לא לטובתנו. הבחירה הזו הופכת את איזי להשראה עבור כל משתתפי ההרצאה, ומי שזכה למפגשים פרטניים עם איזי לומד גם להשתמש ביכולת הבחירה הזו. אסור לפספס!!!
אורי להב -
לדבר בשפה שלקוחות קונים
איזי מנחה הרצאה מעניינת ומעשירה. הוא עושה זאת ביצירתיות, מקצוענות קלילות והנאה. נותן הרבה השראה וגם מצרף "חבילת כלים" עם תובנות. מרגש וקליל בעת ובעונה אחת. מומלץ בחום ! איזי הוא מרצה מעניין , שיודע איך להעביר הרצאה בכייף עם שירים שמחה וסיפורים. הוא טווה את הסיפורים ביד אמן ובצורה יצירתית וחיה. נותן השראה בחיות הברה כמקרין כוח גם בדוגמאות השירה והריקודים בשמחה ובאופטימיות שמקרין. מומלץ בחום!
נורית אילוז
בוקר טוב, איזי אתה איש מרתק ! שמעתי בשקיקה את ההרצאה הסופר מעניינת, עם תיאור חייך כמו סרט רב מכר. חתיכת חיים. אתה מיוחד וססגוני, ואני עדיין בתוך הסיפור שלך. יש המון מוסר השכל, שאפשר להגדירו במילה אחת “פרופורציה״. לא רוצה להפסיד אף הרצאה!!! מעניין , מרתק, נכנס ללב ולנשמה. תודה
תלמה ידלובקר
היי איזי, תודה רבה על הזמן שאתה משקיע ונותן מעצמך באהבת חינם, זה לא מובן מאליו שמישהו בעידן של היום מוכן לחלוק את החיים שלו ואת התובנות שלו מבלי לקבל משהו בתמורה, אתה בהחלט מעורר השראה ומחשבה על הבן אדם שאני פוגש כל בוקר מול המראה 😎 ניכר מההרצאה שאתה לא רק אומר דברים אלא באמת מאמין ומיישם אותם, כן ירבו אנשים כמוך. מאחל לך שנים רבות של בריאות עשייה ונתינה. תודה ובהערכה רבה,
שגיב מאור
הרצאה מרתקת, מדברת על העושר העצום של ידע של אדם נדיר ומעורר הערכה. מי שנולד עם כפית של זהב , אבד את כל מה שקבל והרוויח חוכמת חיים עמוקה ומרשימה. איזי הוא אדם נדיר, בכל הקשיים היה מאז ומעולם בעל אינטגריטי נדיר, אבא ואיש משפחה מעולה. ראוי לכל שבח! מורה לחיים!
אירית ברזל
איזי אדם מדהים ומעורר השראה. מומלץ בחום לעצור לרגע את המירוץ ולהקשיב לחוכמת החיים והניסיון העשיר.
Yonatan Yanosh
איזי היה מעורר השראה, אתה אדם מיוחד עם חוכמת חיים וניסיון מרתק, תמשיך להפיץ טוב ולחייך!
Yonathan Yanoshevsky
הרצאה נפלאה! איזי איש מקסים ומרתק, עם סיפור חיים ששווה לעשות עליו סרט הולייוודי. נהנתי מאוד, תודה רבה!!!
יעלי קוגן
הבמה כולה שלך